Multilingual counselors

Family, cultural, religious or non-religious traditions. Since 1931, we have assisted Québec families regardless of origin. Our experienced counselors, several of whom represent cultural communities, are available at all times to help you before, during and after the grieving process.

Store

Send flowers to family

Orchidées en pot
Lys et roses
CŒUR VERDURE VARIÉE
Visit the store

Polski

ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY TO ZAWSZE WYDARZENIE, KTÓREMU TOWARZYSZĄ DUŻE EMOCJE.

Niestety, ale i w tak trudnych chwilach konieczne jest dokonanie pewnych formalności, aby zorganizować pogrzeb.

Pomagamy naszym klientom świadcząc usługi pogrzebowe oraz na terenie całego świata od 1931 roku. Nasz wykwalifikowany personel wyspecjalizował się w organizacji uroczystości pogrzebowych na wysokim poziomie. Obsługujemy zarówno pogrzeby tradycyjne jak i pochówki z kremacją. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów.

Naszym celem jest pomóc Państwu na każdym etapie organizacji uroczystości i ułatwić oddanie należnego szacunku ukochanej osobie. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowana uroczystość była jak najbardziej godna i wyjątkowa. Przeprowadzimy Państwa krok po kroku przez wszystkie formalności związane z organizacją pogrzebu i pomożemy w sprawach urzędowych i prawnych związanych z pochowaniem osoby bliskiej. Szeroki wybór usług oraz produktów, w różnych wariantach cenowych, pozwoli sprostać wszystkim oczekiwaniom. 

Przejmiemy na siebie większość obowiązków, aby odciążyć Państwa w tych trudnych chwilach i wspólnie ustalimy szczegóły pochówku.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów w, będzie dla Państwa gwarancją sprawnego i bezstresowego dokonania pochówku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Istnieje również możliwość uzgodnienia wszelkich szczegółów w Państwa mieszkaniu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Information Request

*All fields are required