Conseillers multilingues

Traditions familiales, culturelles, religieuses ou laïques, depuis 1931 nous cheminons avec les familles d'ici, peu importe leurs origines. Nos conseillers expérimentés, dont plusieurs sont issus des communautés culturelles, sont disponibles en tout temps pour vous aider dans vos démarches avant, pendant et après un deuil. 

Boutique

Faites parvenir des fleurs à la famille

Lys, roses et mufliers
INSPIRATION DU FLEURISTE
Lys et roses
Visiter la boutique

Polski

ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY TO ZAWSZE WYDARZENIE, KTÓREMU TOWARZYSZĄ DUŻE EMOCJE.

Niestety, ale i w tak trudnych chwilach konieczne jest dokonanie pewnych formalności, aby zorganizować pogrzeb.

Pomagamy naszym klientom świadcząc usługi pogrzebowe oraz na terenie całego świata od 1931 roku. Nasz wykwalifikowany personel wyspecjalizował się w organizacji uroczystości pogrzebowych na wysokim poziomie. Obsługujemy zarówno pogrzeby tradycyjne jak i pochówki z kremacją. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów.

Naszym celem jest pomóc Państwu na każdym etapie organizacji uroczystości i ułatwić oddanie należnego szacunku ukochanej osobie. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowana uroczystość była jak najbardziej godna i wyjątkowa. Przeprowadzimy Państwa krok po kroku przez wszystkie formalności związane z organizacją pogrzebu i pomożemy w sprawach urzędowych i prawnych związanych z pochowaniem osoby bliskiej. Szeroki wybór usług oraz produktów, w różnych wariantach cenowych, pozwoli sprostać wszystkim oczekiwaniom. 

Przejmiemy na siebie większość obowiązków, aby odciążyć Państwa w tych trudnych chwilach i wspólnie ustalimy szczegóły pochówku.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów w, będzie dla Państwa gwarancją sprawnego i bezstresowego dokonania pochówku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Istnieje również możliwość uzgodnienia wszelkich szczegółów w Państwa mieszkaniu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Demande d'informations

*Tous les champs sont obligatoires